• Ochronnik przeciwprzepięciowy 1000M SPD DPR Gigabit Ethernet
Ochronnik przeciwprzepięciowy 1000M SPD DPR Gigabit Ethernet

Ochronnik przeciwprzepięciowy 1000M SPD DPR Gigabit Ethernet

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Dongguan Chiny
Nazwa handlowa: Uchi
Orzecznictwo: CE / SGS / ISO9001
Numer modelu: RJ45

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 200 sztuk
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: pakiet eksportowy / Negocjuj
Czas dostawy: 5-15 dni po dokonaniu płatności!
Zasady płatności: T/T, L/C, Western Union
Możliwość Supply: 60000 sztuk miesięcznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

ONZ: 5V Znamionowa pojemność rozładowania: 5kA
Temperatura pracy: -40 ℃ + 80 ℃ Chroń złącze: RJ45
Czas odpowiedzi: mniej niż 1 ns CertyfikacjaCE,CQC: CE / CQC / SGS
Uc: 8V W (8/20 μS): 5kA
W górę: 45V VS: 1000m

opis produktu

Ochronnik przeciwprzepięciowy 1000M SPD DPR Gigabit Ethernet

Parametry techniczne

 

Chroń połączenie RJ45      
Napięcie nominalne: Un 5V      
Maksymalne napięcie pracy ciągłej: Uc 8V      
   
Poziom ochrony przy In (8/20 μs): 5V      
   
   
Czas odpowiedzi: <1ns
Temperatura pracy: -40 ℃ + 80 ℃
Lokalizacja SPD: Wnętrz
Rodzaj połączenia: Seria (dwa porty)
   
 

 

narracja

Ten produkt służy do ochrony sygnałów sieciowych.Służy głównie do tłumienia indukowanych fal piorunowych z linii sygnałowej sieci i włamań do systemu elektroenergetycznego, aby chronić sprzęt elektroniczny przed indukowanymi uderzeniami piorunów i uszkodzeniami elektryczności statycznej.

Użyj środowiska

Temperatura: -40 ℃ ~ + 80 ℃;Wilgotność względna: nie więcej niż 95% (25 ℃);Ciśnienie atmosferyczne: „nie mniej niż 74,8 kpa”
3. Jak to działa?
Odgromnik jest połączony szeregowo z końcówką wejściową chronionego urządzenia.Gdy linia transmisyjna jest indukowana przez piorun w celu wygenerowania przepięcia, prąd piorunowy jest szybko uwalniany do ziemi przez gałąź odgromową urządzenia odgromowego, a skrzynka napięcia wyjściowego urządzenia odgromowego znajduje się w urządzeniu.w zakresie napięcia wytrzymywanego.Tak, aby zapewnić bezpieczną eksploatację sprzętu.
5. Użytkowanie i konserwacja
5.1 Instrukcja instalacji
5.1.1 Przed podłączeniem odgromnika do systemu należy najpierw sprawdzić rezystancję uziemienia siatki uziemiającej, czy spełnia ona wymagania specyfikacji i powinna wynosić ≤4Ω.
5.1.2 Odgromnik jest podłączony do przedniego końca chronionego sprzętu, a połączenie interfejsu musi być niezawodne.
5.1.3 Podłączyć przewód uziemiający odgromnika do ochronnej szyny uziemiającej pomieszczenia sprzętowego.Przewód uziemiający powinien być jak najkrótszy i prosty, a długość uziemienia nie powinna przekraczać 500 mm.
5.2 Uwagi
5.2.1 Na ograniczniku przepięć znajdują się oznaczenia wejścia (IN) i wyjścia (OUT).Zacisk wyjściowy należy połączyć z chronionym sprzętem, nie podłączaj go odwrotnie.W przeciwnym razie piorunochron zostanie uszkodzony w wyniku uderzenia pioruna, a sprzęt nie będzie skutecznie chroniony.
5.2.2 Użytkownikom nie wolno dowolnie demontować mocowań różnych części odgromnika, aby uniknąć uszkodzeń, wpłynąć na normalną pracę, a nawet wpłynąć na transmisję sygnału lub przerwanie sygnału
5.3 Kontrola ogranicznika przepięć 5.3.1 Za pomocą trzymetrowego miernika „Ω×1” zmierzyć rezystancję między przewodem wejściowym a wyjściowym ogranicznika przepięć, która powinna wynosić w przybliżeniu zero;Minecraft.
5.3.2 Za pomocą trzymetrowego koła zębatego „Ω×10k” zmierzyć rezystancję przewodu rdzenia do gruntu kopalni i pocisku do gruntu kopalni, która powinna być nieskończona.Jeżeli zmierzona rezystancja nie zgadza się z powyższym, należy wymienić odgromnik.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Ochronnik przeciwprzepięciowy 1000M SPD DPR Gigabit Ethernet czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.